Dárky

NOVÉ CD DÁRKY

Dárky_1 Dárky_2 Dárky_3Dárky_4

 

CD můžete objednat mailem na dana.pechankova@gmail.com. Do předmětu napište „DÁRKY“. Děkuji. Danka.

Pokud máte zájem o koncert, kontaktujte nás na tel.č.  774 290 871 nebo na dana.pechankova@gmail.com

Dlouholetý sen stal skutečností a písně, které zrály několik let, se dočkaly reálné podoby. Nové CD pro dospělé nese název Dárky a je o dárcích, které máme kolem sebe v přírodě, ve vztazích … je krásným připomenutím toho, že nás má někdo rád a ty dárky nám s láskou každodenné chystá.

Nad texty jsem přemýšlela v přírodě, v lese, při řešení životních situací …

Skvělé aranže jsou z dílny vynikajícího slovenského hudebníka a producenta Viliama Šandora. Dal každé písni její charakteristickou náladu. Výborná práce.

Zvukař tohoto CD (a také hudebník, skladatel a zpěvák) Miťo Bodnár řekl: „Na tomto albu snad není žádná slabá píseň.“ Tak to nás velice těší.

Z celého srdce si přeji, aby Vás písně potěšily, povzbudily, posílily, občerstvily, pohladily … Občas to my dospělí potřebujeme jako sůl. 

Ještě dodám, že takhle pěkně balí dárky moje báječná švagrová, paní Iva Hepnarová. Děkuju.

A obal CD nakombinoval, písmo vybral a trpělivě vychytával všechny dodělávky Láďa Weys.  Děkuju.

Upřímně děkuji všem sponzorům, kteří vznik tohoto díla umožnili. Velice si toho vážím. Pavel Pechánek :) , Radan a Iva Hepnarovi, Radek Stejskal s rodinou, Daniel a Petra Gillam, Iva a Martin Danešovi, Farní charita Sokolov, Jan Sebjan, Beníškovi, Mejstříkovi, Markéta Mullerová, Petr Vyšohlíd, Hejkrlíkovi, Kopistovi, Smolíkovi, Kovo Hepnar, Mozaika, firma Gerimed a Maranatha.

loga_Dárky