Příběh pastelek autorské čtení s loutkami a písničkami

O knize: Malému chlapečkovi Kryštůfkovi ve snu obživnou pastelky, zpívají mu a vyprávějí pohádku, takže se z kreslení stává zábava

Příběh pastelek obal přední  Potisk CD

Autorské čtení s loutkami, písničkami a pastelkami 

Během 45  minutového programu děti vnímají příběh jako pohádku, kterou jim hraji a zpívám naživo s  padesáticentimetrovými  barevnými loutkami . Děti  jsou při pohádce zapojené , např. uvolňujeme ruce  pro následující kreslení. Na konci programu si s dětmi zatančíme a jednoduchými tahy nakreslíme společný obrázek do školky a také domů. Během této dílny rozvíjíme grafomotoriku, smysl pro rytmus, procvičíme znalost barev, společně zpíváme, protáhneme se a mnohdy zasmějeme. Představení je celoroční, vhodné jak pro malé, tak pro předškolní děti. Nejlépe si děti program užijí po třídách. Lze domluvit jedno, dvě až tři představení po sobě v jeden den. Objednávat můžete  na tel. 774 290 871 nebo mailem na dana.pechankova@gmail.com Cena je dohodou.

 

Ke knížce je nahrané CD, kde účinkují některé známé osobnosti. Například píseň Auto pro děti nazpíval moderátor Rádia Impuls Vlasta Korec, píseň Sluníčko hostující sólista opery Národního divadla Martin Bárta a postavu kocourka namluvil moderátor Českého rozhlasu v Hradci Králové Miroslav Vaňura.

Knížka je vhodná pro mateřské školy, mateřská centra či domácí chvíle s dětmi od 2 let do 8 let . 

Knížka může být použita i jako výukový materiál. Do děje jsou přirozeným způsobem vloženy  kresebné hry, které rozvíjí jemnou motoriku dětí, jejich grafický projev a součinnost ruka – oko. Cílem těchto her je utváření souhry a součinnosti mezi viděním, grafickým projevem a řečí, která pokládá optimální základ pro budoucí úspěšné vzdělávání, především pro ovládnutí čtení a psaní.

 

 

01_IMG_9932 02_IMG_9929 03_IMG_9944 04_IMG_9870 05_IMG_9867 06_IMG_9904 07_IMG_9894 08_IMG_0006 09_IMG_9993 10_IMG_9994 11_ZK-barevné pastelky 060 12_ZK-barevné pastelky 020SAM_3290 SAM_3277 SAM_3279

Ohlas z Mateřské školky Slavíčkova v Hradci Králové, třída Kytičky :

Představení Příběh pastelek se nám Kytičkám velmi líbilo. Atmosféra byla milá, příjemná. Program byl vždy pro jednu třídu, takže se paní spisovatelka mohla věnovat všem dětem. Ty byly také po celou dobu programu zapojené – zpívaly, kreslily, cvičily, procvičily si znalost barev. Děkujeme za pěkný zážitek.

 

 

Knížku si můžete objednat vyplněním následujícího formuláře. Cena je 100,- Kč za jeden komplet (Knížka + CD). 

Objednávám Knihu s CD „Příběh pastelek“

Počet kusů (povinné):

Jméno a příjmení (povinné):

Ulice a č. p. (povinné):

Město (povinné):

PSČ (povinné):

Telefon (povinné):

E-mail (povinné):

Celková cena k úhradě:

Způsob úhrady:  převodem na účet dobírka hotově při osobním převzetí

Doprava:  dobírka ČP - balík na poštu ČP - balík do ruky osobní odběr v Hradci Králové